Turnaj ve vybíjené mladších dívek

V rámci Slánské tisícovky proběhl v naší škole turnaj mladších dívek ve vybíjené.

V sedmém kole Slanské tisícovky se proti sobě postavila děvčata ze šestých a sedmých tříd v turnaji ve vybíjené.

Ve čtvrtek 25.1. dorazilo do tělocvičny na naší škole celkem osm týmů, a to ve složení 1.ZŠ Slaný, 2.ZŠ Slaný, Gymnázium, Panenský Týnec, Zvoleněves, Vinařice, Smečno a náš výběr.

Turnaj byl rozlosován do dvou skupin s tím, že ze skupiny postupovala dvě družstva, která se posléze utkala v semifinálových bojích a bojích o ,,medaile‘‘.

První nalosovaná skupina byla ve složení Vinařice, Panenský Týnec, 1.ZŠ Slaný a Zvoleněves. Ze skupiny postoupil výběr Vinařic a Hájů.

Ve druhé skupině se naše děvčata potkala s týmem Gymnázia, Komendy a Smečna. Naše děvčata prošla základní skupinou velmi dobře. Dva týmy se nám podařilo vybít ještě před hracím limitem a zaslouženě jsme postoupily společně s Gymnáziem do semifinále.

V semifinále jsme nastoupily proti Hájům a opět jsme díky prudkým a přesně mířeným ranám zvítězily.

O třetí místo si zahrálo družstvo Gymnázia a Hájů, přičemž s lepším výsledkem odcházelo z turnaje družstvo Hájů.

Finálový zápas měl z naší strany poněkud nervózní začátek. Nastupovaly jsme totiž proti týmu, který stejně jako my nebyl v turnaji dosud poražen.  Nakonec jsme ale nervózní začátek hodily za hlavu a ve druhém poločase už jsme si hrály svoji hru. Finálový duel proti Vinařicím jsme vyhrály s výsledkem 15:8. Zůstaly jsme tak jediným neporaženáým týmem turnaje a zaslouženě jsme převzaly ocenění za 1.místo a dalších deset bodů do celkové tabulky Slánské tisícovky.

Všem reprezentantkám děkujeme !

Mgr. Gabriela Dohnalová

Datum vložení: 3. 2. 2024 19:35
Datum poslední aktualizace: 3. 2. 2024 19:40
Autor: Ing. Vladislav Korf

UČITEL/UČITELKA

Základní škola Slaný, Rabasova 821, přijme

s okamžitou platností učitele/učitelku pro 1. stupeň.

Uchazeč by měl splňovat kvalifikační požadavky dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlášené pod č. 197/2014 Sb.

Prosím, své životopisy zasílejte elektronicky na: reditel@3zsslany.cz

Když větrové na konec února uhodí, moc obilí se na poli neurodí.

Mnoho mlh v únoru - mnoho dešťů v létě.