Základní Škola Slaný
základní školaSlaný

Ocenění úspěšných žáků starostou města

Dne 24.6. 2024 proběhlo v Městském centru Grand tradiční ocenění žáků základních škol za reprezentaci školy a města,

kteří v letošním školním roce 2023/2024 dosáhli mimořádných úspěchů v oblasti humanitní, přírodovědné, umělecké či sportovní, nebo vykonali jiný mimořádný a chvályhodný čin.

V průběhu celého programu slavnostního předávání pamětních trofejí a diplomů starostou města Martinem Hrabánkem a  místostarostou Pavlem Rubíkem našim žákům jsme mohli zhlédnout i zajímavý kulturní program, který pro nás připravili právě ocenění žáci zúčastněných slánských škol. Kromě recitačního, tanečního, pěveckého i hudebního vystoupení žáků pomáhaly děti i s vlastním moderováním celé akce.

Za naši školu byli nominováni a oceněni tito žáci:

V kategorii jednotlivci:

  • Jakub Polanský, 3.A – reprezentoval náš okres v krajském kole recitační soutěže, kde získal cenu poroty. 
  • Jakub Brejcha, 4.B –V soutěži Odznak všestrannosti olympijských vítězů se probojoval v kategorii jednotlivců až do republikového finále v Brně, kde získal krásné 6. místo, a to je mimořádný úspěch.
  • Zuzana Fišerová, 9.A v okresním kole Olympiády v ČJ a obsadila velmi hezké 3. místo s postupem do krajského kola. V krajském kole získala krásné 17. místo z 36 soutěžících.  
  • Ema Fivébrová, 9.C - obsadila 1. místo v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce, postoupila do krajského kola soutěže v AJ kategorie II., kde se umístila na 6. místě
  • Martin Bečvář, 9.C  – zvítězil v okresním kole recitační soutěže a následně reprezentoval naši školu v krajském kole této soutěže v Kutné Hoře.

V kategorii skupinová nominace byli nominování za všestrannou sportovní reprezentaci školy:

  1. Míšek Roman, 7.B
  2. Dragounová Veronika, 7.C
  3. Smetanová Eliška 7.C
  4. Náprstková Nela, 8.A
  5. Novák Tomáš, 8.A
  6. Lavička Dominik, 8.A
  7. Angr Jakub, 8.B
  8. Brejcha Tadeáš, 8.C
  9. Korbel Matyáš, 8.C
  10. Hermannová Kateřina, 8.C
  11. Bernardová Kristýna, 8.C
  12. Taušová Karolína, 9.A
  13. Lokvenc Tobiáš, 9.B
  14. Sachlová Karolína, 9.C
  15. Vaiglová Agáta, 9.C

fotogalerie

 

 

 

 

 

 

Datum vložení: 24. 6. 2024 18:46
Datum poslední aktualizace: 24. 6. 2024 18:54
Autor: Ing. Gabriela Cimrmanová

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče.

Pranostika na akt. den

Deštivé léto horší podzimku.

Časy zvonění

Zvonění

1. hod: 8.00 - 08.45
2. hod: 8.55 - 09.40
3. hod: 10.00 - 10.45
4. hod: 10.55 - 11.40
5. hod: 11.50 - 12.35
6. hod: 12.45 - 13.30
7. hod: 13.40 - 14.25
8. hod: 14.35 - 15.20